Sadalītas pašmāju modes un stila balvas

29. martā Rīgā notika ikgadējā “Latvijas Modes un stila balvas” pasniegšanas ceremonija. Šī balva, kas tiek pasniegta dažādās nominācijās, ļauj novērtēt attiecīgo jomu profesionāļu darbību. Vietējiem modes māksliniekiem un citiem modes industrijas speciālistiem tā kļuvusi par vēl vienu stimulu attīstībai to profesionālajā jomā. Šogad ceremonija norisinājās restorānā “Kolonāde. Mūsu stāsti”.

Ideja apbalvot personas un projektus par panākumiem modes un stila sfērā Baltijas modes federācijai radās jau pirms vairākiem gadiem, un šī ideja katru gadu tiek veiksmīgi realizēta jau kopš 2005. gada. Tā kā modes industrija mūsu valstī pārliecinoši attīstās, katru gadu kļūst arvien grūtāk izvēlēties labākos no labākajiem talantīgajiem un konkurētspējīgajiem profesionāļiem. Šogad ceremonija norisinājās restorānā „Kolonāde. Mūsu stāsti”, kurš atrodas galvaspilsētas pastkartes cienīgajā vietā pie greznākajiem pilsētas parkiem – starp Brīvības pieminekli, Latvijas Nacionālo operu un Laimas pulksteni.

  • Gada izrāviens modes jomā: Deeply Personal
  • Gada radošākā modes skate: M-Couture
  • Modes un dzīves stila žurnāla oriģinālākais vāks: Pastaiga (izdevums krievu val.)
  • Gada stilīgākais skatuves mākslinieks: Agnese Rakovska
  • Labākais dizaineru veikals, kas tika atvērts 2016. gadā: BOLD

Tika pasniegta arī balva nominācijā «Gada debija modes jomā» un īpašā balva «Par ieguldījumu modes industrijas attīstībā Latvijā».

Autors: Emrys

Foto: Publicitātes foto

Komentē
No Comments Yet

Comments are closed