Laimīgu Jauno gadu!

Pēc Austrumu zodiakālās sistēmas par 2017.gada simbolu kļūs gailis ar uguns elementa akcentu, kas piešķir gadam sarkano krāsu. gaiļa gads oficiāli ir sācies 28.janvārī. Mēģināsim  tikt skaidrībā, ko mums nesīs 2017.gads? Īss ieskats 2017.gada zodiakā.

Žurka – Žurku interesē dziļas kaislības. Emocionāls gads, kad jāaizstāv savs viedoklis.

Vērsis- Darbīgs gads – strādniekam vajag priekšnieku, priekšniekam –strādnieku, klāsies labi un šis cilvēks mērķtiecīgi paveiks šogad ļoti daudz.

Tīģeris –  Tīģeris klusībā jau sapņo par nākamo gadu, kad atnāks viņa draugs Suns un viņi kopā, vienoto ideju vadīti, dosies jaunos ceļojumos! Nogaidošs gads.

Trusis-  Sarežģīts gads Trusim, jo viņa jaukās un maigās idejas Gailis apcērt saknē. Cilvēkā reizē buntojas divas dabas – radošs, aizrautīgs, jūsmīgs gars un skaudra, precīza, dzelžaina realitāte. Divi pretēji uzskati vienā. Grūti!

Pūķis – Laiks spīdēt! Piestāstīs pilnas ausis ar neticamām lietām – taču tik veikli, ka noticēsiet un maciņus atvērsiet.

Čūska- Gailis jūsmo par viņas stratēģes un analītiķes spējam. Gudra un apburoša, viņa lieliski aizvadīs šo gadu kopā ar Gaili, parādot savas labākās īpašības un gudrību. Un labi nopelnīs.

Zirgs – Pieglaužot ausis un bez ierunām spēs izdzīvot, Nemierīgs gads. Gailim patīk vadīt, viņš mīl būt līderis, mīl komandēt. Emocionāls gads, gribas kašķēties un parādīt raksturu.

Kaza – Jaukā un apburošā,visur labumu atrast un iegūt spējīgā būtne. Visu jādara eleganti un bez strīdiem. Un vajadzīgajā mirklī savu gardo kumosu izdosies iegūt.

Pērtiķis – Ir uz īstā viļņa – naudas viļņa!  Gūs labumu noteikti. Daudz var izdarīt, dzelžaini iet uz mērķi. Lieliski padosies jaunas tehnoloģijas.

Gailis- Grūts, emocionāls gads. Nemitīgi sevi gribēs pierādīt. Emocionāli uztvers kritiku.

Suns –  Var nākties vilties kādā cilvēkā – šķietamais draugs var izrādīties ienaidnieks. Neuzticēties svešiniekiem šajā gadā!

Cūka- Arī šis gads nav vieglāks, plātās tas Gailis, plātās, nu kad beidzot būs miers mājās? Var rasties vēlme iedzert un atslēgties no šīs pasaulīgās burzmas…

Autors: Emrys

Foto: Emrys

 

Komentē
No Comments Yet

Comments are closed