Ko seriāla Nikita zvaigznes dara pēc 20 gadiem?

Tieši pirms divdesmit gadiem 1997.gada 13. martā skatītāji visā pasaulē sāka iepazīt dzīvi slepenajā organizācijā “Pirmā nodaļa”. Ar aizrautību arī mēs Latvijā sekojām līdzi Nikitas, Maikla, Madlēnās, bosa un pārējo varoņu piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem. Intrigante.lv nolēma izpētīt, ko tagad pēc divdesmit gadiem dara mūsu mīļoto varoņu atveidotāji.

 

Peta Vilsone ražo seksīgu veļu

Nikitas tēlā mēs iepazinām austrāliešu aktrisi Petu Vilsoni. Šī seksīgā blondīne pirms seriāla jau bija izveidojusi sev diezgan pretrunīgu karjeru, filmējoties visai provokatīvās lomās. Pita ir tēlojusi maniakālu lesbieti, transeksuālu slepkavu, meiteni pēc izsaukuma, narkomāna draudzeni. Taču seriāls Nikitā bija viņas zvaigžņu stunda. Šajā projektā aktrise varēja nevien būt seksīga blondīne, bet atgādināt, ka ir lieliskā fiziskā formā un var lepoties ar to, ka reiz bija čempione kanoe airēšanā. Pirms nepilniem diviem gadiem viņa beidza filmēties savā pēdējā kino lomā filmā “Holandiešu slepkavas” (Dutch kills). Starp citu, 2016.gada aktrise uz īsu brīdi viesojās Rīgā, jo tika plānots, ka beidzot varētu tapt kulta filmas “Lielisko Džentelmeņu līgas” (The League of Extraordinary Gentlemen) turpinājums. Diemžēl, netapa – taču pati Pita Vilsone pārtapa par “Wylie Wilson” apakšveļas zīmolu. Savos 46 gados viņai pieder vairāki apakšveļas saloni  visā Amerikā un viens no stilīgākajiem apakšveļas namiem Kalifornijā. Aktrise aizvien ir brīva un uz pirmizrādēm viņu pavada nu jau 15 gadus vecais dēls Marlovs Harris.

Rojs Dipuī darbīgs un brīvs

Kanādiešu aktieris ar franču saknēm Rojs Dipuī, kurš seriālā atveido Maiklu, aizvien lielāko dzīves daļu pavada filmēšanas laukumā. Savos 53 gados viņš var lepoties ar 534 lomām dažādos lielbudžeta projektos. Par savu privāto dzīvi vīrietis runā nelabprāt. 2012.gadā aktieris sāka attiecības ar aktrisi Kristīni Beaulie ar kuru kopā pirms pāris gadiem bija filmējies drāmā Žaks Mesrins: Nāves instinkts. Pirms gada bija jānotiek abu kāzām. Tomēr, aktieris aizvien ir neprecēts un pērnā gada rudenī ievācies jaunā mājā Kanādas provincē Ontārio. Savukārt glītā Kristīne aizvien mitinās abu luksus dzīvoklī  Toronto.

Metju Fergusons -stāda tomātus un dara, ko vēlās

Nepilnu deviņpadsmit gadu vecumā iegūstot traumu, kas pielika punktu hokejista karjerai miljonāru dēliņš Metju Fergusons bija gatavs darīt visu, lai neturpinātu ģimenes biznesu. Un viņš nolēma naudu pelnīt kā aktieris. Jaunietim paveicās un glītais puisēns tika pie visai episkas lomas provokatīvajā filmā “Mīlestība un pīšļi” (Love and Human remains), tai sekoja tikpat nestandarta loma filmā “Es Dievinu puišus formā” (I love a man in Uniform), savukārt pasaules slavu un apbalvojumus viņam atnesa trešā filma, kurā viņš filmējās. Viņš tika pie galvenās lomas seksuāli provokatīvajā kanādiešu filmā “Aptumsums” (Eclipse). Arī pēcāk viņš turpināja kāpt slavas saulītē, pateicoties dalībai provokatīvos kino projektos. Īsi pirms datoru ģēnija Birkofa atveidošanas seriālā, viņš paguva piedalīties katoļu baznīcas asi kritizētājā filmā “Lilijas” ( Lilies). Aktieris atklāja, ka lēmums tēlot jefiņu bija veids, kā atbrīvot sevi no vienveidīgiem lomu piedāvājumiem. Tobrīd viņš bija uzmanības centrā pateicoties geju lomām vairākās kulta filmās. Seriālam beidzoties, Fergusons ir nofilmējies komēdijās, šausmu filmās un vairākās drāmās. Pēdējo reizi uz ekrāniem viņš redzēts pirms desmit gadiem jauniešu seriālā “Neticamā vēsture” (Unnatural History). Tagad, savos 43 gados aktieris rūpējās par tomātiem savā piemājas (precīzāk iespaidīgās villas) dārzā un ir uzņēmies vadību par ģimenes biznesu. Vīrietim ir sešus gadus vecs dēls vārdā Olivers.

Boss bauda pensiju Bruklinā

“Pirmās nodaļas” pretrunīgākais tēls Boss īstajā dzīvē ir ļoti omulīgs onkulis vārdā Jūdžins Robers Glazērs.  Pēc seriāla beigām  aktieris nofilmējās vien vienā epizodiskā lomā sieviešu mīlas romānā “Loving Evangeline” un devās baudīt pensiju kopā ar sievu aktrisi Kseniju Gratso.  Šobrīd aktierim ir 74 gadi un viņš mitinās savā dzīvoklī Ņujorkas rajonā Bruklinā.

Madlēna un Volters jau aizsaulē

Diemžēl vairāki no seriālā iemīļoto varoņu atveidotājiem nu jau vairs nav starp mums.  Madlēnas lomas atveidotāja Alberta Vatsone jau seriālā mainīja izskatu, kā neviens cits tēls. No garmatainas tumšmates viņas frizūra mainījās uz īsu ezīti, bet vēlāk uz savdabīgu karē tipa parūku. Arī Madlēnas nāve seriālā bija episka un pārsteidza fanus. Izrādās, visu šo laiku aktrise drosmīgi cīnījās ar asins vēzi, kas viņai tika atklāts seriālā otrās sezonas beigās. Kaut arī seriālam beidzoties aktrise atguva spēkus un filmējās vairākās filmās – 2015.gada martā 60 gadu vecumā Vatsone diemžēl zaudēja cīņu ar slimību un mira slimnīcā. Savukārt, pagājušā gada aprīļa sākumā mūžībā devās seriāla brīvdomātāja Voltera lomas atveidotājs Dons Franks. Aktieris mira 84 gadu vecumā no sirds nespējas.

Autors: Emrys

Foto: facebook.com, instagram.com un publicitātes foto

Komentē
No Comments Yet

Comments are closed