Kaspars Zlidnis: LIELĀKI BICEPSI UN SLAIDĀKS VIDUKLIS!? JĀMĀCĀS PAZĪT SEVI, NEVIS SAVAS VĒLMES.

Nolēmu turpināt rakstu par ķermeņa komplektācijām, kas mums katram no dabas dotas dažādas un ar ko tad mēs esam unikāli! Kad man jautā, kā palielināt ķermeņa masu, man rodas pretjautājums- ko tieši ar to lielo ķermeņa masu tu iesāksi? Disenēs varēsi izkonkurēt citus zēnus? Uz ielas nebūs vairs jādod ceļš svešam pretimnācējam? Ceri iegūt lielāku pašapziņu? Gribi M izmēra vietā vienmēr pirkt L? Racionāli spriežot, tas izklausās diezgan amizanti, vai ne?

Cita lieta, ja esi profesionāls cīņu sporta pārstāvis vai smagatlēts, kuram no ķermeņa masas ir atkarīga svaru kategorija, kurā startēt sacensībās, bet tad tas jau ir pavisam cits stāsts. Ofisa darbiniekam nekas no tā nav aktuāli! Ja vēlies būt labā fiziskā formā, ar ķermeņa masu tam ir mazs sakars, drīzāk jāsaprot un jāattīsta savas stiprās puses.
Daba pati noregulēs, cik smagam tev būt, vēl jo vairāk mūsu dzīves paradumi- darbs, ģimene, ēšanas, treniņu biežums un veids, gēni un vielmaiņa ietkmē to, kāds tu esi. Ja kaut kas neapmierina, tas jāmaina, bet, ja mainīt neko nevar vai nesanāk, tad vismaz jāiemācās sadzīvot ar sevi, kāds esi.
Ir jāmāk sadzīvot ar saviem dotumiem. Tas, kam nosliece uz lielu ķermeņa masu un ir spēja celt lielus svarus, nevarēs būt labs dejotājs vai maratonists, kuram jābūt diezgan kompaktam, un otrādi. Tāpēc jau tik interesanti un dažādi dzīve caur mums izpaužas. Jādzīvo saskaņā ar sevi, jo ne vienmēr, tas, ko mums gribas, ir tas, ko mums vajag! Viss ir vienkārši- mums jāiemācās pazīt sevi, nevis savas vēlmes!

Meitenes, arī uz jums tas attiecas vistiešākā mērā, jo jums vienmēr gribas būt tievām, vēl tievākām un, kad jūs jau esat caurspīdīgas, tad vēl joprojām jums šķiet, ka esat apaļas. Ēdiet samērīgi, sportojiet regulāri, piekopiet prāta tīrību, smaidiet un daba caur jums izpaudīsies visskaistākajā un viskrāšņākajā veidā! Jūsu aprises noregulēsies ideālajos apmēros. Nedzeniet sevi izmisumā ar mazkaloriju dzērieniem, bez tauku ēdieniem un kaut kādiem iedomu žurnālu tēliem. Būsim visi īsti un pašapzinīgi!

Autors: Emrys pēc Kaspara Zlidņā ieteikumiem par sportu.

Komentē
No Comments Yet

Comments are closed