Igauņu gaišreģe Ilona Kaldre apmeklēs ”Kids Awards 2017” finālu

Ilona Kaldre

Talantīgo bērnu konkursa ”Kids Awards 2017” fināla ceremonija notiks jau sestdien, 20. maijā, restorānā “Laivas”, Jūrmalā. “Kids Awards 2017” īpašais viesis ir Ilona Kaldre  – Igauņu gaišreģe no ekstrasensu cīņām.


“Mums prieks par to, ka viss notiek! Esmu lepns par savu komandu un par bērniem, kuri piedalās, ” savās emocijās dalās pasākuma galvenais organizators Edgars Toretto. “Mums ir paši labākie bērni un paši labākie mūziķi. Gribētu pateikt lielu paldies vecākiem, pedagogiem un mūziķiem par bērnu atbalstu šādā projektā. Latvijā tas ir pirmais projekts un pirmā mūzikas gada balva bērniem, un mēs ar lielāko prieku varam pateikt, ka tā nebūs pēdējā. Strādājot mēs redzam visas nianses, kuras vēlamies vēl uzlabot, bet tajā pašā laikā radīt to atmosfēru, pie kuras koncepta mēs esam strādājuši. Un liels paldies jāsaka arī restorānam “Laivas”, kuri piekrita un atbalstīja mūsu ideju un koncepciju. Jānim Nagliņam lieli sveicieni!  Uzstāsies bērni ar mūziķiem kopā, un tandēms ir lielisks, jo uz finālu es esmu izvēlējies kādas dziesmas tiks dziedātas, un rezultāts ir fenomenāls. Būs gan liriskas dziesmas kā “Wiz Khalifa” – “See You Again” ft. Charlie Puth, gan roks “Nirvana” – “Smells Like Teen Spirit”, “Maroon 5”.

 

Pasākumu vadīs atraktīvais Vladmirs Azarov. Dziedās Miks Dukurs, Sabīne Berezina, Alekss Silvērs un daudzi citi mūziķi.
Pēc officiālās daļas uz skatuves kāps Alekss Silvērs un Liera Štein, kuri vadīs afterparty, un dziedās gan nominanti, gan “Tamara Music Studio audzēkņi”.

Komentē
No Comments Yet

Comments are closed